Tarnów. Porozumienie w Radzie Miejskiej wisi na włosku

  • 05.04.2019, 16:47
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-04-05-porozumienie-koalicyjnemoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tomasz Olszówka, lider ugrupowania Nasze Miasto Tarnów spotkał się wczoraj (04.04.2019) z prezydentem Romanem Ciepielą. Mowa była o realizacji zobowiązań wynikających z podpisanego w grudniu porozumienia koalicyjno-programowego pomiędzy Naszym Miastem Tarnów a Prezydentem Miasta Tarnowa i Koalicją Obywatelską. Wczorajsze rozmowy - jak wyjaśnia Tomasz Olszówka - nie okazały się owocne.

Mimo to, Nasze Miasto Tarnów nie chce zrywać porozumienia, ale równocześnie próbuje wyegzekwować realizację warunków, na które w grudniu zgodziła się druga strona.

Mowa o audycie, który był jednym z głównych warunków podpisania porozumienia koalicyjno-programowego.

O wczorajsze spotkanie chcieliśmy również zapytać prezydenta Tarnowa, jednak magistrat odmówił komentarza w tej sprawie.

Wioletta Zarębska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe