Klienci zobaczą Cię z daleka. Zobacz, jak wykorzystać ściankę systemową na evencie

  • 02.04.2019, 21:48
  • Artykuł Partnera
Klienci zobaczą Cię z daleka. Zobacz, jak wykorzystać ściankę systemową na evencie
Doroczny event, promocja oferty czy branżowa wystawa to idealny moment, by firma wyszła naprzeciw zainteresowanym osobom. Organizacja czy udział w takich wydarzeniach nie są jednak najłatwiejszą sprawą. Trzeba przygotować całą strategię działania i zastanowić się, jak zbudować wizerunek spójny z tym, który przedsiębiorstwo prezentuje na co dzień. Dodatkowy aspekt to zadbanie o stronę wizualną, tak, aby każdy odwiedzający, patrząc na stoisko, chciał do niego podejść. Idealnym rozwiązaniem tutaj jest zastosowanie flagowego elementu systemu wystawienniczego, czyli ścianki ekspozycyjnej.

Chcesz zagwarantować sobie powodzenie? Zainwestuj w ściankę reklamową

 

Słowo „ścianka” nie bez powodu kojarzy się z premierami kinowymi lub przyjęciami, w trakcie których aktorzy, piosenkarze i celebryci są fotografowani przed ścianami z nadrukowanym logo producenta wydarzenia. Zdjęcia te obiegają później media, a osoby znajdujące się na nich zyskują większą sławę. Tak samo działają odpowiednio zaprojektowane ścianki systemowe. Można na nich umieścić nazwę i logo firmy, a także ciekawe grafiki czy hasła. Odwiedzający stoisko goście mają możliwość sfotografowania się z przedstawicielami, a nawet z właścicielem przedsiębiorstwa. Dzięki temu wzrasta prestiż wydarzenia, a łatwość montowania i składania ścianki sprawi, że z chęcią użyjesz jej podczas następnej okazji.

 

Nie tylko do wnętrz, czyli ścianka systemowa pod chmurką

 

Branżowe wydarzenia to również imprezy plenerowe. Nie musisz jednak z tego powodu rezygnować z rozstawienia Twojej ulubionej ścianki ekspozycyjnej. Materiały używane do jej wyprodukowania sprawiają, że powierzchnia tekstylna szybko wysycha, a aluminiowy stelaż jest pewnie osadzony na podłożu. Jeżeli więc na zewnątrz nie wieje porywisty wiatr, swobodnie da się z nich korzystać. Ściankę rozkłada się intuicyjnie, a jej lekkość sprawia, że nawet z dużym rozmiarem spokojnie poradzi sobie jedna osoba. Małe rozmiary po złożeniu ułatwiają swobodne przewożenie jej w bagażniku samochodu osobowego.

 

Ścianka reklamowa gwarantuje Ci sukces marketingowy

 

Odpowiednio przygotowany i przeprowadzony firmowy event daje pewność, że Twoje przedsiębiorstwo zostanie zauważone, co zaprocentuje propozycjami intratnych kontraktów. W osiągnięciu tego celu pomoże Ci dobrze zaprojektowana ścianka systemowa. Można użytkować ją przez długi czas, jest niezwykle mobilna, a zastosowanie druku sublimacyjnego pozwala na dokładne odwzorowanie oczekiwanych kolorów. Naniesione na materiał barwy nie blakną mimo upływu czasu, niezmiennie przykuwając wzrok odbiorcy. Tak profesjonalne ścianki ma w ofercie na przykład firma AdSystem. Cieszą się one niesłabnącą popularnością, i trudno się dziwić – w końcu są najbardziej spektakularnym sposobem na reklamę.

Artykuł Partnera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe