Czy wózek dziecięcy wielofunkcyjny dobrze spełni wszystkie swoje zadania?

  • 14.03.2019, 16:46
  • Artykuł partnera
Czy wózek dziecięcy wielofunkcyjny dobrze spełni wszystkie swoje zadania?
Oferta wyrobów czekających na potrzebujących różnych akcesoriów młodych rodziców stale się dziś rozszerza. W tym zalewie wielu różnorodnych propozycji część z nich może powątpiewać, w jakim zakresie niektóre z nich rzeczywiście rozwiązują pojawiające się przy opiece nad pociechami problemy. Są jednak i takie, które spotkały się z żywym zainteresowaniem ze strony odbiorców. Należy do nich niewątpliwie wózek wielofunkcyjny.

Lubimy, gdy jeden produkt zaspokaja różne potrzeby. Byle skutecznie

 

Kiedy zamienić gondolę na spacerówkę? – nad tym pytaniem głowił się niejeden rodzic. Tym bardziej, że jest to w dużym stopniu kwestia indywidualna, zależna od tempa rozwoju i zachowania konkretnego malucha. Nierzadko gdy tylko zacznie on siadać, spokojny spacer w pozycji leżącej w wózku głębokim będzie niemożliwy – swoją dezaprobatę dla takiego rozwiązania będzie wyrażać głośno i zdecydowanie. Ciekawość świata, którą można zaspokoić wyglądając zza krawędzi gondoli, okazuje się ważniejsza niż wygoda. Wózek tego rodzaju wkrótce przestanie być więc dla takiego pasażera dostatecznie bezpieczny. Może to nastąpić już około 6 miesiąca życia – trudno jednak przewidzieć to z jakąkolwiek precyzją, a zakup kolejnego wózka nie jest przecież błahym wydatkiem. W dodatku pierwsza spacerówka musi odpowiadać potrzebom bardzo małego jeszcze dziecka, a więc zapewniać odpowiednią sztywność i stabilność podparcia. Oznaczałoby to konieczność kupowania nawet trzech kolejnych wózków, a przecież potrzeb, jakie mają w tym zakresie rodzice jest więcej – nierzadko trzeba przemieścić się z dzieckiem bez wózka (tudzież ze schowanym np. bagażniku samochodu) do czego potrzebne jest odpowiednie nosidełko.

 

Wybór odpowiednich wyrobów gwarantuje zadowolenie z użytkowania

 

Wózki dziecięce 3w1 z reguły kosztują nieco więcej niż zwykłe, jednak nawet tutaj rozpiętość cenowa jest dość duża i każdy znajdzie model odpowiedni do swoich potrzeb, o czym można przekonać się np. przeglądając ofertę sklepu Eurowózki.pl. Jednak nawet jeśli nie będziemy trzymali się dolnej granicy cenowej i tak możemy w ten sposób uzyskać znaczne oszczędności. Zapewne to jest główną przyczyną popularności tego rozwiązania wśród liczących każdą złotówkę, ale jednak starających się zapewnić swoim dzieciom wszystko, co potrzebne rodziców. Złożoność budowy tego rodzaju wyrobów powoduje, że niekiedy zostają one w tyle za innymi jeśli chodzi o wymiary czy wagę. Tak czy inaczej pozwalają zaoszczędzić dużo miejsca zajmowanego przez kolejne elementy potrzebnego przy opiece nad pociechą wyposażenia, co stanowi istotny argument dla wielu młodych rodziców zajmujących niewielkie mieszkania. Kompatybilność poszczególnych elementów zestawu i łatwość przeobrażenia ich funkcji, zależnie od istniejących w danym momencie potrzeb, czyni codzienne spacery i podróże dużo wygodniejszymi. Ta sama złożoność konstrukcji powoduje jednak, że warto nie oszczędzać zanadto i wybrać wyrób godnego zaufania producenta, który sprostał wymaganiom, jakie wiążą się z jej użytkowaniem.

Artykuł partnera
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe