Problem z uzyskaniem odszkodowania po wypadku samochodowym? Prawnik Ci pomoże!

  • 14.03.2019, 15:48 (aktualizacja 14.03.2019 16:45)
  • Artykuł partnera
Problem z uzyskaniem odszkodowania po wypadku samochodowym? Prawnik Ci pomoże!
Stało się, uległeś wypadkowi komunikacyjnemu. Tego nie cofniemy – bez względu na konsekwencje, najważniejsze, że żyjesz. Trauma po zdarzeniu może jednak szybko nie minąć, podobnie jak jego nieprzyjemne skutki. Bywa, że powrót do pełni sił zajmuje jeszcze więcej czasu, o ile w ogóle jest możliwy. W tym artykule piszemy o uzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych z pomocą kancelarii prawnej.

Prawnik nie taki drogi. W sprawie odszkodowania wiele zrobi za darmo

 

Na niekorzyść kancelarii prawnych utarło się przekonanie, że korzystanie z usług prawników to przywilej nie na każdą kieszeń. Oczywiście, praca prawnika nie jest prosta i bez wątpienia wymaga stosownego wynagrodzenia. Lecz istnieją usługi, świadczone bezpłatnie na rzecz wszystkich klientów – zwłaszcza osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Tych, którzy chcą się ubiegać o uzyskanie odszkodowania, jak również zadośćuczynienie za cierpienia psychiczne oraz fizyczne.

 

Jakiego typu pomoc można otrzymać w kancelarii prawnej bez ponoszenia żadnych kosztów? Przede wszystkim darmową poradę odszkodowawczą. Tego rodzaju usługę świadczy AIF Kancelaria. Zatrudnieni w niej prawnicy zajmują się m. in. wypadkami komunikacyjnymi, wyręczając swoich klientów w czynnościach prawnych. Pierwszym, co należy zrobić starając się o odszkodowanie, jest zgłoszenie się do tego typu kancelarii i skorzystanie z bezpłatnego doradztwa. Nowoczesne spółki prawnicze oferują nie tylko porady, lecz także darmową ocenę szans na uzyskanie odszkodowania. To istotne szczególnie w problematycznych sytuacjach, gdy Ubezpieczyciel odmawia wypłaty świadczenia. Dodatkowo prawnik, który jest wyspecjalizowany w dochodzeniu odszkodowań na rzecz poszkodowanych w wypadkach drogowych, zajmie się sprawą bez pobierania opłat wstępnych. Rozliczenie następuje dopiero po wygranej sprawie, w formie pobrania ustalonej wcześniej prowizji.

Firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić świadczenia? Odwołaj się!

Zawsze trzeba walczyć o swoje prawa, a jednym z nich jest prawo do odszkodowania z OC sprawcy wypadku. Jeżeli zdarzy się, że Towarzystwo Ubezpieczeniowe z jakichś powodów odmówi wypłaty środków, które Twoim zdaniem powinny zostać Ci przyznane, napisz odwołanie. Możesz to zrobić z pomocą prawnika zatrudnionego w kancelarii. On najlepiej wie, jak poprawnie sformułować takie pismo i z chęcią je przygotuje. Zajmie się również mediacjami, a gdy te nie poskutkują, w Twoim imieniu skieruje sprawę do sądu. Rozwiązanie spornych kwestii z Ubezpieczycielem to złożona procedura, przez którą powinien Cię przeprowadzić profesjonalista. Jako osoba poszkodowana w zdarzeniu komunikacyjnymi nie powinieneś zwlekać – bezzwłocznie skontaktuj się z prawnikiem i uzyskaj godne odszkodowanie za poniesione straty.

Artykuł partnera
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe