Dąbrowa Tarnowska: Rolnicy z terenu powiatu bogatsi o nową wiedzę

  • 11.02.2019, 14:35
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-02-10-rolnicycon.mp4
Najważniejsze zmiany i nowości w rolnictwie były tematem spotkania informacyjnego w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej. Mowa była o zmianach w KRUS-ie, niebezpieczeństwach związanych z chorobami zwierząt oraz nowych przepisach dotyczących uprawy roślin.

Podczas spotkania mowa również była o nowych przepisach dotyczących Kół Gospodyń Wiejskich. Specjaliści tłumaczyli, co trzeba zrobić by dostać dofinansowanie na działalność.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Wioletta Zarębska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Andrzej
Andrzej 11.02.2019, 20:26
Masakra jakaś ,,, ogłupianie ludzi ... No bez jaj byłem na tym spodkaniu i co z niego wyniosłem nic a dlaczego ,,, hm już tłumaczę jako nieliczny rolnik prawdziwy nawet nie dostałem zaproszenia to raz , dwa mówienie o uruchomienie programu do przetwórstwa kogo to interesuje? Czemu nie mówią o kosztach, jakie problemy możemy napotkać tylko bicie piany,mała modernizacja jeszcze z roku 2018. Nie zrealizowana a tu nowy nabór no ludzie i jeszcze wciskają kit rolnikom że do końca tygodnia będą decyzję jak dopiero poprawki przychodzą,,,, zapraszane są izby rolnicze i po co ? Jak by się przedstawiciela nie wywołało to by sobie posiedział i nic by nie powiedział ile jest pieniędzy trawionych przez te izby ,,,, przyjeżdża pan Adam Ślusarczyk który nawet nie umie odpowiedzieć konkretnie co z kwota de minis ,,,,Pan minister Krajewski nie powiedział jaki to budżet na rolnictwo jego koledzy przygotowali a on był za ,co lepsze te 0,5 procen budżetu to jest skandal bo obiecywali 1,2 %,,,,, odr nie dofinansowany, weterynaria ,,,,,,
dąbrowianka
dąbrowianka 12.02.2019, 14:23
Taki to rzetelny materiał, pewnie płatny. Nijak ma się to do rzeczywistości. Niestety od górnolotnych obietnic do realnych planów ciągle daleko.


Pozostałe