Bartłomiej M. trafił do aresztu w Tarnowie. Jego adwokat zapowiada odwołanie

  • 31.01.2019, 21:55
  • TVN Meteo/x-news, WP.pl
Bartłomiej M. trafił do aresztu w Tarnowie. Jego adwokat zapowiada odwołanie
Tarnobrzeg (woj. podkarpackie). Sąd rejonowy w Tarnobrzegu zdecydował o umieszczeniu byłego rzecznika MON Bartłomieja M. w areszcie tymczasowym na okres trzech miesięcy. Obrona zapowiedziała zażalenie. Osobiste poręczenie ze strony ojca Tadeusza Rydzyka nie wpłynęło na decyzję sądu. - Sąd w całości podzielił zasadność skierowanego w tej sprawie wniosku - podkreślił Andrzej Dubiel z prokuratury okręgowej w Tarnobrzegu

Jak donosi WP.pl Bartłomiej M. został osadzony w Zakładzie Karnym w Tarnowie. – Na razie nie będziemy wnioskować o żadne szczególne środki w kwestii osadzenia naszego klienta – mówi Piotr Fidura, pełnomocnik Bartłomieja M. – Jeśli dyrektor placówki uzna, że zagrożone jest bezpieczeństwo osadzonego, może zdecydować o szczególnych środkach ostrożności. Na razie nie ma takiej potrzeby – dodaje.

TVN Meteo/x-news, WP.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe