Justyna Drąg znów potrzebuje pomocy. Dla niej "sprzedają" Najdroższą Kawę Świata

  • 30.01.2019, 13:00 (aktualizacja 30.01.2019, 13:19)
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-01-30-justynamoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jeszcze tylko przez trzy dni można "kupić" najdroższą kawę świata. Na "sprzedaż" wystawiono 6001 ziarenek Mexico Altura. Pojedyncze ziarenko tej kawy wyceniono na 100 zł. Jednak jak się okazuje, po wpłaceniu pieniędzy nabywca nie otrzyma towaru, za to w ten sposób pomoże chorej na raka Justynie Drąg.

Przypomnijmy, że 23-latka z Białej koło Tarnowa walczy ze złośliwym nowotworem mózgu już od kilku lat. Obecnie przebywa w szpitalu w Meksyku. To dla niej ostatnia szansa na ratunek. Jednak Justyna potrzebuje pomocy – tej finansowej.

Do tej pory, za pomocą strony Się Pomaga, udało się zebrać nieco ponad 30 % tej kwoty. A czas biegnie nieubłaganie, za leczenie trzeba zapłacić do 4 lutego. Jeśli uda się zebrać brakująca kwotę 23-latka z Białej będzie mogła kontynuować chemioterapię. A jak wyjaśnia organizator akcji Najdroższa Kawa Świata – wraz z pieniędzmi na leczenie do chorej Justyny trafi również sprzedana kawa.

Więcej informacji na temat akcji Najdroższa Kawa Świata na stronie SięPomaga 6001 ziarenek oraz na Facebooku: 6001 ziarenek

Więcej informacji na temat zbiórki pieniędzy na leczenie Justyny Drąg na stronie Się Pomaga: Przerwanie leczenia to pewna śmierć! Guz mózgu nie daje za wygraną...

Justynie Drąg można też pomóc licytując przedmioty wystawione na aukcje na Facebooku: Aukcje na pomoc Justynie Drąg

Wioletta Zarębska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
da
da 02.02.2019, 08:39
Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Nasza firma jest prywatną i legalną firmą kredytową, która udziela pożyczek osobistych, złych kredytów kredytowych, złych kredytów i niezabezpieczonych pożyczek. Jeśli jesteś uczciwy i godny zaufania, możesz wrócić do E-mail: [email protected] Zarejestruj się teraz, a otrzymasz kredyt w ciągu najbliższych 24 godzin, niech Bóg błogosławi ciebie i twoją rodzinę.

Pozostałe