Skazany za zabójstwo kobiety z Brzozówki

  • 6.12.2018, 11:06
  • Mariora Wadas
tar-2018-12-06_brzozowka_bbbb.mp4
15 lat pozbawienia wolności usłyszał od tarnowskiego sądu 32-letni sprawca brutalnego morderstwa. Sprawa dotyczy tajemniczej śmierci kobiety z Brzozówki, której ciało policja znalazła w rowie melioracyjnym przepływającym w tej miejscowości.

Zabójstwo miało miejsce 11 października 2017 roku. Jak udało się ustalić Policji, tuż przed zdarzeniem oskarżony i pokrzywdzona spożywali alkohol. Doszło pomiędzy nimi do wymiany zdań. Z zeznań oskarżonego wynika, że 32-letnia kobieta zachowywała się w sposób agresywny, zaczęła go wyzywać i poniżać, a jego zachowanie stanowiło reakcję obronną. Okolicznością łagodzącą dla oskarżonego jest fakt, że nie był on do tej pory karany, sam też przyznał się do zarzucanego mu czynu. W toku postępowania wyraził skruchę.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Mariora Wadas
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe