Nowoczesny SOR w "nowym" szpitalu już otwarty!

  • 1.12.2018, 12:04
  • Wioletta Zarębska
Nowoczesny SOR w "nowym" szpitalu już otwarty!
Właśnie zakończyły się prace remontowe na SORze w Szpitalu Wojewódzkim im. św Łukasza w Tarnowie. Przypomnimy, że przebudowa szpitalnego oddziału ratunkowego zaczęła się w grudniu 2017 i trwała okrągły rok. Ta inwestycja znacząco poprawić ma warunki w jakich przyjmowani będą pacjenci, szpital zapowiada też że na nowoczesnym SORze kolejki mogą być krótsze.

Szpital oprócz remontu postarał się również o doposażenie odnowionego SORu w niezbędny sprzęt medyczny. Ma on usprawnić przebieg diagnozy i przyspieszyć czas pracy lekarza.

Warto podkreślić, że ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego korzysta rocznie ok. 45 tysięcy pacjentów. W skład personelu medycznego wchodzi około 80 osób.  

Dodajmy, że koszt inwestycji opiewał na kwotę ponad 7 milionów złotych, z czego ponad 5 mln zł została sfinansowana z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.


 

Wioletta Zarębska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe