Kazimierz Koprowski z poparciem Seweryna Partyńskiego

  • 29.10.2018, 12:46
  • Wioletta Zarębska
Kazimierz Koprowski z poparciem Seweryna Partyńskiego
loadingŁaduję odtwarzacz...
Kandydat na prezydenta Kukiz'15 w II turze poparł Kazimierza Koprowskiego ubiegającego się o urząd prezydenta miasta z listy Zjednoczonej Prawicy. Specjalne porozumienie podpisano na tydzień przed głosowaniem.

Seweryn Partyński otrzymał prawie 5 % poparcia tarnowian podczas głosowania w I turze wyborów. Z kolei na Kazimierza Koprowskiego, który nadal ubiega się o urząd prezydenta, zagłosowało ponad 33 % wyborców. W II turze kandydatowi Zjednoczonej Prawicy przyjdzie się zmierzyć z obecnie urzędującym prezydentem Romanem Ciepielą, który uzyskał prawie 43 % poparcia.

Wioletta Zarębska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nie dla Koprowskiego
Nie dla Koprowskiego 29.10.2018, 21:00
Panie Sewerynie, co pan najlepszego zrobił... jak nie było komu, to poparcia nie trzeba było udzielać, to nie mus...
Kukiz sie skompromitował
Kukiz sie skompromitował 29.10.2018, 16:29
To porozumienie z Kukizowcami moze zaszkodzic Koprowskiemu po skandalicznych i wulgarnych wpisach Kukiza na Twitterze kilka dni temu. Konserwatywny elektorat moze sie odwrocic od Koprowskiego.
JOW
JOW 29.10.2018, 17:02
Tak samo jak poparcie SLD i całej komuny tarnowskiej, obecnie panującemu w Tarnowie Romanowi Ciepieli. Obstawiam że mniej Kukiz zaszkodzi niż tarnowska lewica. Kukiz to zwolennik JOW-ów i wyborów bezpośrednich, a nie trzymania w ręku wszystkich układów.
Troll
Troll 29.10.2018, 13:12
A kto to jest Seweryn Partynski?

Pozostałe