Plan zagospodarowania przestrzennego w rejonie byłej strefy Zakładów Azotowych został zmieniony

  • 11.09.2018, 12:50
  • Wioletta Zarębska
tar-2018-09-11-bylastrefa-zakladow-azotowychcon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Radni Miejscy wzięli się za plan zagospodarowania terenów byłej strefy zakładów azotowych. Zmianę planów zaproponowano dla trzech obszarów. Dwa z nich postanowiono przeznaczyć pod mieszkalnictwo, a jedną pod usługi. Jak tłumaczy radny Jacek Łabno, to odmrożenie terenów, na których dotychczas praktycznie nic można było zrobić.

Zastrzeżenia mieszkańcy mieli przede wszystkim to propozycji zagospodarowania części terenu na strefę usługową. Swój sprzeciw wyrażali już na komisji rozwoju, która miała miejsce jeszcze przed sesją rady miejskiej. Sprawa dotyczy obszaru o powierzchni około 50 ha przy ul. Chemicznej.

Wioletta Zarębska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe