Mieczysław Bień kandydatem do sejmiku województwa małopolskiego. Staruje ze wspólnej listy Stowarzyszenia "Wspólna Małopolska" i Nasze Miasto Tarnów

  • 6.09.2018, 15:26
  • Wioletta Zarębska
Mieczysław Bień kandydatem do sejmiku województwa małopolskiego. Staruje ze wspólnej listy Stowarzyszenia
Nasze Miasto Tarnów współpracuje ze Stowarzyszeniem Wspólna Małopolska. Taką wolę ogłoszono podczas konferencji prasowej zwołanej obok sali lustrzanej w Tarnowie. W jej trakcie ogłoszono również, że wspólnym kandydatem do sejmiku województwa małopolskiego będzie Mieczysław Bień, były prezydent Tarnowa.

Przypomnijmy, że Mieczysław Bień w przeszłości dwukrotnie pełnił funkcję prezydenta miasta Tarnowa w latach 1990-94 i 2002-2006. od 2007 roku jest dzierżawca i zarządcą pałacu w Janowicach.

Wioletta Zarębska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe