"Forum Ekonomiczne w Krynicy od samego początku było łącznikiem pomiędzy Wschodem, Polską, a Zachodem"

  • 06.09.2018, 13:57
  • Agencja TVN/x-news
"Forum Ekonomiczne w Krynicy od samego początku było łącznikiem pomiędzy Wschodem, Polską, a Zachodem"
Krynica (woj. małopolskie). W dniach 4-6 września w Krynicy odbywa się XXVIII Forum Ekonomiczne. - Forum od samego początku byłą łącznikiem pomiędzy Wschodem, Polską, a Zachodem – stwierdził Marek Moczulski, prezes zarządu firmy Bakalland Spółka Akcyjna.

Raport regionu
Raport regionu
Raport regionu

- Zwyczajowo i tradycyjnie jest wiele tematów na styku biznesu i gospodarki. Świat innowacji zmienia się, często padają pytania o zmiany na rynku pracy pod kątem automatyzacji i cyfryzacji. Dyskutowaliśmy o tym, co będzie za 10-20 lat. W grę wchodzi technologia, ale konkluzja jest taka: człowiek potrzebny będzie zawsze – ocenił Bartosz Ciołkowski, dyrektor generalny polskiego oddziału MasterCard Europe.

Uczestnicy Forum Ekonomicznego w Krynicy mogli skorzystać z darmowego badania poziomu cukru we krwi. Akcja byłą elementem trzeciej odsłony kampanii „Razem ścigamy się z cukrzycą”.

Agencja TVN/x-news
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe