Badali się w trasie!

  • 8.08.2018, 21:24 (aktualizacja 08.08.2018 21:31)
  • Paulina Kuczera
tar-2018-08-08-badaniawtrasiegotconvert.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Od 21 lipca kierowcy zawodowi mają w trasie możliwość zupełnie za darmo sprawdzić stan swojego zdrowia. Taką okazję mieli dziś kierowcy, którzy pojawili się na Stacji Grosar w Ładnej oraz na BP w Zembrzycach

Pomysł na objazdowe badania zrodził się w odpowiedzi na alarmujące dane o stanie zdrowia kierowców. W Polsce jest ich ok. 700 000, a stan ich zdrowia pozostawia wiele do życzenia.
Kierowcom mierzą ciśnienie, poziom glukozy, cholesterolu -  i poddadzą analizie skład ciała. Na podstawie wyników badań wydany zostanie raport o stanie zdrowia kierowców zawodowych.

Akcja odbywa się w ramach  projektu Truckers Lab realizowanego przez Fundację Truckers Life oraz Partnera Strategicznego akcji - firmę Mercedes-Benz Trucks Polska oraz portal RoadStars.com. Wspierają ją:  Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Główny Inspektorat Transportu Drogowego, Stowarzyszenie Klub Polskiego Trakera oraz Związek Pracodawców Transport i Logistyka Polska.

Akcja profilaktyczna potrwa do września 2018 r.,

Paulina Kuczera
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe