×

Wywiozą śmieci pod Urząd Gminy Wierzchosławice?

  • 8.08.2018, 17:55 (aktualizacja 08.08.2018 20:40)
Wywiozą śmieci pod Urząd Gminy Wierzchosławice?
Problem zgłosili mieszkańcy Gminy Wierzchosławice, którzy żalą się, że śmieci przybywa a kosze zniknęły z posesji ponieważ gmina rozwiązała umowę z dotychczasową firmą zajmującą się wywozem odpadów.

Mieszkańcy radzą sobie we własnym zakresie choć nie każdy ma warunki do tego aby przetrzymywać zalegające odpady. Ponadto wysokie temperatury sprawiają, że szybciej się rozkładają i zaczynają "śmierdzieć".

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
natalia_planeta
Koń 14.08.2018, 23:29
Hehe no tak
pikolo
pikolo 13.08.2018, 07:47
Gościu, ty jesteś jakiś psychol.
podatnik
podatnik 12.08.2018, 18:43
Ascolta il "piccolo" asino! Non ha ancora senso. Addio.
pokolo
pokolo 12.08.2018, 07:44
,, Podatniku " jak jesteś taki mądrala , wystartuj na wójta i będziesz miał możliwość naprawy Naszej gminy. Pierwsza oddam na Ciebie głos. Za klawiaturą popisujesz się pomysłami i krytykujesz wszystko co się zrobi lub nie zrobi w gminie. Takie cykory jak Ty to nie warto słuchać bo sami nic nie zrobili a innych będą pouczać. Spadaj. .
podatnik
podatnik 11.08.2018, 18:51
"Pikolo" - czytaj ze zrozumieniem, pisz z sensem.
pikolo
pikolo 11.08.2018, 13:28
To że gmina nie ma szczęścia do włodarzy to prawda, ale co PiS ma do Rajskiego związanego z PO czytaj Ciepielą, Drągiem który został wyrzucony z PiS. Zapytaj się ile pieniędzy zostało w gminnych sklepach dzięki programom rządowym i wpływom z podatków, ktoś wybrał tych CIENIASÓW. A kandydat były strażak niby nie polityczny, zabita PO i to ta najgorsza. Tylko ludzie którzy nie są powiązani tą pajęczyną układów są w stanie tą gminę uratować tacy jak np. Jasiński ( czemu tak wszyscy się go boją od urzędników po nauczycieli ????)
podatnik
podatnik 11.08.2018, 00:58
`Nie ma gmina W.Witosa w ostatnich kilkunastu latach, szczęścia do włodarzy. Opóźniona wywózka śmieci. to drobnostka - wyłączając podwyżkę ceny - w porównaniu z innymi problemami. Nawet problem cen wody i odprowadzenia ścieków, które drastycznie zostały zawyżone w bieżącym roku, jest do rozwiązania. Wystarczy np rozwiązać spółkę wodociągowa,. co natychmiast obniży jej koszty utrzymania o ponad milion zł podatku, który w tej chwili płaci gminie, i pozwoli znacznie obniżyć ceny. Rzeczywistym problemem jest obwodnica na trasie zjazdu z autostrady w kierunku Nowego Sącza. Po katastrofalnych błędach poprzedniej ekipy w projektowaniu obwodnicy, obecna nie może poszczycić się żadnymi osiągnięciami. W dalszym ciągu nie ustalono jej przebiegu ! Ale to wszystko nic w porównaniu z aferami gruntowymi, i przeznaczaniem najurodzajniejszych gruntów ustawowo chronionych kl I-III, które wg obowiązującego studium uwarunkowań i k.z.p. gminy stanowić miały "rezerwę dla przyszłej restrukturyzacji rolnictwa, jako grunty o szczególnych walorach rolniczych". Grunty takie WBREW PRAWU lub za darowiznę/łapówkę przeznacza się pod kopalnie kruszyw budowlanych, w ilościach idących w setki hektarów. (100 ha to 1 km kwadratowy). Urobek żwirowy tych kopalń, to setki tysięcy samochodów żwirowych na przeładowanej już drodze wewnątrz zabudowy wiejskiej, Tym działaniom sprzyja zarówno wójt, jak i rada gminy wraz z przewodniczącym, który na filmie z taką lubością obarcza wójta winą za śmieci. Co gorsza obaj kandydują w nadchodzących wyborach i cieszą/cieszyli się poparciem Prawa i Sprawiedliwości. Jest to niewątpliwym uszczerbkiem na wizerunku tej zacnej partii.
xxx
xxx 10.08.2018, 09:10
Szkoda, że jak zalegają w koszach dwa tygodnie nikt nie ma problemu. W innych gminach podrożały 100% ludzie kręcą afery nawet ze śmieci.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 8.08.2018, 22:37
Wójta Drąga na taczkach wywieźć z Gminy do niczego się nie nadaje!!!!!!!
?
? 9.08.2018, 22:07
Mieszkaniec zajmij się lepiej czymś, co nie wymaga, tak wielkiego wysiłku umyslowego jak pisanie komentarzy.Puszczaj latawce ,lep z plasteliny,puszczaj banki.Moze w tym be lepszy. W następnych wyborach wszyscy bd na Ciebie głosować pod warunkiem że nie zapomnisz podań swojego imienia i nazwiska.

Pozostałe