Playarena czyli największe w Polsce rozgrywki piłki nożnej 6-osobowej już w Tarnowie!

  • 6.08.2018, 10:01
  • Aleksanda Jarek
Playarena czyli największe w Polsce rozgrywki piłki nożnej 6-osobowej już w Tarnowie!
Playarena to największe w Polsce rozgrywki piłki nożnej 6-osobowej, które zawitały już do blisko 80 miast naszego kraju. Od standardowych lig różni je niemal wszystko. Od braku wpisowego, po grę o najwyższe laury, do gry w międzynarodowych rozgrywkach Ligi Mistrzów włącznie. W każdej miejscowości rozgrywki różnią się nieco od siebie. W jednym mieście kapitanowie drużyn sami organizują sobie boiska i umawiają między sobą terminy spotkań, w drugim Ambasadorowie czuwają nad przebiegiem rozgrywek jak klasyczni organizatorowie, w trzecim gra się bez sędziego, a w jeszcze innym sędziowanie jest niemalże niezbędne. Wszystkie te zmagania łączy jednak niczym nie skrępowany dostęp do gry. W rozgrywkach Playarena nie ma limitów co do liczebności składu czy też zakazu gry zawodników zrzeszonych w klubach (choć w niektórych miastach zdarzają się wyjątki). Dróg do osiągnięcia sukcesu jest wiele i to od Ciebie zależy, w jaki sposób go osiągniesz. Dołącz do rywalizacji już dziś i bij się o mistrzostwo naszego miasta oraz wyjazd na Mistrzostwa Polski!

Poziom sportowy rozgrywek Playarena w poszczególnych miastach jest zróżnicowany. O tym, w jakim mieście gra najlepsza drużyna w Polsce, można się przekonać w rozgrywanych co roku Mistrzostwach Polski. Do turnieju finałowego, do którego trafia tylko 16 zespołów, awansować mogą tylko najlepsi. Każda ekipa, która zakwalifikuje się do najważniejszej imprezy roku, musi po drodze przebrnąć jeszcze przez ciężkie ogólnokrajowe eliminacje. Taki system sprawia, że w ścisłym finale grają tylko topowe ekipy.

W 40 polskich miastach organizujemy pucharowe rozgrywki w piłce nożnej 6-osobowej. Wszyscy zdobywcy Pucharu Miasta na zakończenie sezonu walczą w ogólnopolskim finale, którego stawką jest Puchar Polski.

Zawodników uczestniczących w turniejach ogólnopolskich przyjeżdża oglądać trener reprezentacji Polski w piłce nożnej 6-osobowej, który właśnie spośród graczy rozgrywek Playarena rekrutuje graczy do kadry. Ta z kolei co sezon bierze udział w mistrzostwach Europy, co oznacza, że grając w Playarenie, można spełnić swój sen o grze z orzełkiem na piersi, reprezentując Polskę na arenie międzynarodowej. Dla najlepszych w kraju czeka jeszcze jedna nagroda. Mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski otrzymują prawo gry w EMF Champions League, czyli Lidze Mistrzów w futbolu 6-osobowym. Jak widać, jest o co walczyć.

Droga do każdego sukcesu zaczyna się jednak na swoim podwórku. Dzięki temu, że liga jest pozbawiona bariery finansowej, może przyciągać młodzież, która chętnie garnie się do gry, ale nie koniecznie ma sponsora, który ufunduje stroje i wpisowe. Playarena to zatem idealne uzupełnienie idei darmowych boisk, które w ostatnim czasie tak licznie powstały na terenie całej Polski. Misją tych rozgrywek jest to, by uzależniać ludzi od gry. Football zawsze, wszędzie!


 

Zapraszamy na stronę: http://playarena.pl/ligaplayarena

Oraz na Facebook: https://www.facebook.com/playarena.tarnow/

Aleksanda Jarek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe