"Biblioteka pełna kultury" zaprasza dzieci!!!

  • 6.08.2018, 09:02 (aktualizacja 06.08.2018 09:18)
  • Aleksanda Jarek
"Biblioteka pełna kultury" zaprasza dzieci!!!
Dzieciaki od lat 8 zapraszamy na warsztaty twórcze na Westerplatte! Przez cały tydzień od 6-10 sierpnia w godz. 10.00 – 13.00 będziemy twórczo spędzać czas. Kluczem do wszystkich działań będą książki, z których dzieci zaczerpną informacji związanych z designem, akcjami artystycznymi, dziennikarstwem, pracą ze zwierzętami, a potem sprawdzą je w praktyce przy wsparciu dorosłych.

Będziemy działać twórczo na osiedlu – mamy w planie trzy akcje plastyczne w pobliżu biblioteki, przeprowadzenie sondy ulicznej na osiedlu Westerplatte, trening z pupilami na wybiegu dla psów.

Poznamy kobiety z pasją. Na osiedle zawitają:

8 sierpnia - Joanna Kurek, trenerka psów, właściciela Psiego Salonu Alaska

9 sierpnia tarnowska dziennikarka i reporterka zdradzi dzieciakom tajniki prowadzenia wywiadu i zadawania precyzyjnych pytań. Warsztaty są darmowe, obowiązują zapisy.

W sobotę, 11 sierpnia, w godz. 10.00 – 13.00  zapraszamy na rodzinne spotkanie przy muzyce, prezentację projektów muralu na Westerplatte i relaks w ogrodzie biblioteki.

„Biblioteka pełna kultury” to projekt organizowany przy współpracy Miejskiej Biblioteki Publicznej i Stowarzyszenia Aktywnych Mieszkańców „Jestem Miastem” i jest dofinansowany przez Gminę Miasta Tarnowa w ramach zadania „Osiedle COOLtura".

Zapisy w filii MBP nr 17, tel. 14 688 90 46 mail: [email protected]

Więcej szczegółów na:

https://www.facebook.com/events/244752566330569/

 

Materiał przygotowała:

Dorota Omylska-Bielat

Stowarzyszenie Aktywnych Mieszkańców "JESTEM MIASTEM"

 

Aleksanda Jarek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe