Sołtys z Melsztyna laureatem nagrody "Najlepszy Sołtys Województwa Małopolskiego"

  • 4.08.2018, 20:57 (aktualizacja 04.08.2018 23:34)
Sołtys z Melsztyna laureatem nagrody
Józef Franczyk sołtys z Melsztyna laureatem nagrody "Najlepszy Sołtys Województwa Małopolskiego 2017". Uroczysty finał konkursu miał miejsce we wsi Brzezinka gmina Zabierzów skąd pochodzi ubiegłoroczny zwycięzca tytułu za 2016 r., Organizatorami konkursu już od 20 lat są Małopolskie Stowarzyszenie Sołtysów i Województwo Małopolskie.

Drugie miejsce przypadło Sołtysowi  z Lipnicy Murowanej, Grzegorz Sienkiewicz wyjechał z Brzezinek  z czekiem na 15 tyś zł.  a trzecie miejsce i czek  na 10 tyś zł. powędrował do Gminy Gnojnik zdobył go Artur Seniuk sołtys wsi Lewniowa. Kolejna edycja 21-wsza już za rok będzie miała miejsce w Melsztynie

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe