O "Sztuce Talentu" Kornelii Dębosz w Bema 20

  • 3.08.2018, 21:59 (aktualizacja 03.08.2018 22:43)
  • Paulina Kuczera
tar-2018-08-03-kornellliaconv.mp4
"Sztuka Talentu" wypełniała dziś galerie Bema 20 za sprawą wernisażu wystawy Kornelii Dębosz, młodej i uznanej na świecie artystki, która zajmuje się ilustrowaniem mody.

Kornelia Dębosz, to 28 letnia artystka zajmująca się, jak sama określa,  ilustrowaniem mody. Jej styl ma wyraz elegancji i subtelności z nowoczesnym akcentem, zaś każda praca charakteryzuje się wyjątkowością i oryginalnością. Ilustracje wykonywane są wyłącznie na papierze z użyciem różnych technik: akwareli, ołówków, tuszu itp. Artystka współpracuje między innymi koncernami L’Oréal z Nowego Jorku i Kérastase z Paryża. Jej prace publikowane były w polskim wydaniu magazynu ELLE, czy też chińskim MILK X. Od pięciu lat jej praca stanowi logo dla butiku z renomowanymi ubraniami w Australii. Jej ilustrację można zobaczyć na między innymi na wystawach sklepowych, torbach zakupowych, notesach, czekoladkach itp. Kornelia Dębosz mimo, że nie mieszka w Tarnowie , jednakże jest z nim mocno związana emocjonalnie i bywa tutaj częstym gościem, a tarnowski rynek był przedmiotem jej prac. Bardzo pozytywnie odbiera Tarnów i odnajduje w nim duże zamiłowanie do sztuki, którego nie zauważa w wielu w innych miastach.

Wystawę będzie można oglądać do 4 września od poniedziałku do piątku w godz. 10 – 17.

Organizatorzy: Bema 20 i Stowarzyszenie Podaruj Dzieciom Promyk Słońca

Paulina Kuczera
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe