Dyrektor Szkoły

0,00

ul. Sienna 5,Tarnów

Sieć szkół ogólnokształcących i policealnych w związku z dynamicznym rozwojem placówki poszukuje osoby dynamicznej, ambitnej, pełnej pomysłów, ale jednocześnie ciepłej i empatycznej na stanowisko Dyrektor szkoły.
Opis stanowiska:nadzór pedagogiczny nad działalnością placówki,odpowiedzialność za jakość nauczania,zatrudnianie i rozliczanie czasu pracy podległej kadry,nadzór nad prawidłową realizacją programów nauczania,nadzór nad organizacją i bieżącym funkcjonowaniem placówki,kontakt z instytucjami nadzorującymi funkcjonowanie placówki,bieżący nadzór oraz zarządzanie podległą placówką,praca w weekendy i popołudniami.
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe,
- Kurs kwalifikacyjny lub studia podyplomowe z zakresu zarządzania w oświacie, bądź gotowość do podjęcia kształcenia w celu zdobycia tych kwalifikacji,
- Minimum 5 lat doświadczenia pedagogicznego w pracy (preferowane szkoły ponadgimnazjalne),
- Samodzielność i dobra organizacji pracy,
- Dyspozycyjność,
- Znajomość prawa oświatowego.
Oferujemy:
- Ciekawą i rozwijającą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- Interesujące wyzwania przy realizacji zadań,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Nowoczesne wyposażenie i środki dydaktyczne.
Swoje cv prosimy przesyłać na adres [email protected], koniecznie zawierające klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.