PRACA: Mechanik

Sokołów Service Sp. z o.o. w Tarnowie zajmuje się utrzymaniem ruchu na zakładzie spożywczym poszukuje pracownika na stanowisko: Mechanik

Zakres obowiązków:

• Bieżąca obsługa, przeglądy i konserwacja maszyn i urządzeń, instalacji od strony mechanicznej

• Remonty przekładni, silników, konstrukcji oraz cięcie, toczenie, frezowanie metali

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• Preferowane wykształcenie średnie o profilu technicznym zawodowe lub średnie

• Podstawowa wiedza techniczna w wyżej wymienionym zakresie

• Sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie

• Praca w systemie jednozmianowym lub dwuzmianowym

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę – pełny etat

• Pakiet socjalny

• Ubezpieczenie grupowe

• Posiłki regeneracyjne

• Niezbędne szkolenia

• Wysokie premie dla najbardziej zaangażowanych pracowników

• Praca w dobrze prosperującej, rozwijającej się firmie

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail [email protected] lub kontakt telefoniczny pod numerem 606-770-558.

W dokumencie aplikacyjnym prosimy o zawarcie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Tarnów, ul. Klikowska 101