PRACA: automatyk – elektryk / automatyk – elektronik

Sokołów Service Sp. z o.o. w Tarnowie zajmuje się utrzymaniem ruchu na zakładzie spożywczym poszukuje pracownika na stanowisko:

automatyk – elektryk / automatyk – elektronik

Zakres obowiązków:

•Bieżąca obsługa, przeglądy i konserwacja maszyn i urządzeń od strony elektrycznej, automatycznej oraz mechanicznej

•Konserwacja instalacji elektrycznych, oświetleniowych na terenie zakładu

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• Preferowane wykształcenie średnie o profilu technicznym: elektryk, automatyk, elektronik

• Podstawowa wiedza techniczna w wyżej wymienionym zakresie

• Mile widziane uprawnienia SEP do obsługi urządzeń elektrycznych

• Sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie

• Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę – pełny etat

• Pakiet socjalny

• Ubezpieczenie grupowe

• Posiłki regeneracyjne

• Podnoszenie kwalifikacji – szkolenia energetyczne

• Wysokie premie dla najbardziej zaangażowanych pracowników

• Praca w dobrze prosperującej, rozwijającej się firmie

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail [email protected] lub kontakt telefoniczny pod numerem 606-770-558.

W dokumencie aplikacyjnym prosimy o zawarcie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

ul. Klikowska 101, 33-102 Tarnów