PRACA: Maszynista urządzeń energetycznych - chłodniczych

Sokołów Service Sp. z o.o. w Tarnowie zajmuje się utrzymaniem ruchu na zakładzie spożywczym poszukuje pracownika na stanowisko:

Maszynista urządzeń energetycznych - chłodniczych

• Oferujemy możliwość przyuczenia - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

• Obsługa i nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń wchodzących w skład amoniakalnych instalacji chłodniczych

• Utrzymywanie poprawnej pracy obsługiwanych urządzeń

• Wykonywanie napraw bieżących, remonty i modernizacja urządzeń

• Sporządzanie raportów i dokumentacji z przebiegu wykonywanych prac

Wymagania:

• Preferowane wykształcenie średnie o profilu technicznym

• Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

• Uprawnienia energetyczne do obsługi instalacji chłodniczych będą dodatkowym atutem

• Mile widziane uprawnienia SEP do obsługi urządzeń elektrycznych

• Sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie

• Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

• Pakiet socjalny

• Ubezpieczenie grupowe

• Posiłki regeneracyjne

• Podnoszenie kwalifikacji – szkolenia chłodnicze, energetyczne

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail [email protected] lub kontakt telefoniczny pod numerem 606-770-558.

W dokumencie aplikacyjnym prosimy o zawarcie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

ul. Klikowska 101, 33-102 Tarnów