Praca: Asystent/-ka Zarządu

Spółka Tarnowskie Media zatrudni osobę do pracy w charakterze Asystent/-ka Zarządu

Opis stanowiska:

  • koordynowanie i wspieranie codziennej pracy Zarządu
  • prowadzenie rejestru dokumentów wychodzących oraz przychodzących
  • tworzenie raportów, prezentacji, ofert handlowych oraz zestawień na potrzeby przełożonych
  • koordynowanie obiegu oraz informacji w firmie
  • dbanie o zaopatrzenie Biura Zarządu w niezbędne artykuły
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i Zarządu
  • działania marketingowe firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość MS Office
  • zdolności analityczne
  • dokładność i staranność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoki poziom kultury osobistej i biznesowej
  • gotowość do dalszego kształcenia i rozwoju

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w zgranym i wspierającym się zespole
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy Medialnej

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: [email protected]

W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wysyłając mail lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  Tarnowskie Media Sp. z o.o. ul. Cypriana Kamila Norwida 18 33-101 Tarnów  zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

  • TAGI:

Zdjęcia (1)

ul. Cypriana Kamila Norwida 18, 33-101 Tarnów