Zrobili piknik, by pomóc małemu Kubusiowi z Woli Radłowskiej

  • 1.09.2018, 22:28
  • Wioletta Zarębska
tar-2018-09-01-piknik-dla-malego-kubusiacon.mp4
Ma nieco ponad roczek i jest bardzo poważnie chory. Kubuś Biały z Woli Radłowskiej cierpi na dziecięce porażenie mózgowe, dlatego wymaga stałego leczenia i kosztownej rehabilitacji. Aby pomóc rodzinie małego Kubusia zorganizowano piknik charytatywny, podczas którego zbierano pieniądze na leczenie chłopca.

Podczas pikniku charytatywnego zorganizowanego przy szkole w Woli Radłowskiej były atrakcje dla dużych i małych. Najmłodsi bawili się m.in. na dmuchańcach, były też konie i kucyki, zabawy animacyjne czy malowanie twarzy. Dorośli za to mogli wylicytować wiele przedmiotów. W akcję włączyli się również harcerze, którzy zbierali pieniądze do puszek. Jednak to nie jedyny sposób na to by pomóc małemu Kubusiowi.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
 

Kubie Białemu można też pomóc za pomocą Fundacji Słoneczko, która opiekuje się osobami niepełnosprawnymi. Apel rodziców Kubusia i wszystkie niezbędne informacje dostępne są TUTAJ

Wioletta Zarębska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe