Zrobili piknik, by pomóc małemu Kubusiowi z Woli Radłowskiej

  • 01.09.2018, 22:28
  • Wioletta Zarębska
tar-2018-09-01-piknik-dla-malego-kubusiacon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ma nieco ponad roczek i jest bardzo poważnie chory. Kubuś Biały z Woli Radłowskiej cierpi na dziecięce porażenie mózgowe, dlatego wymaga stałego leczenia i kosztownej rehabilitacji. Aby pomóc rodzinie małego Kubusia zorganizowano piknik charytatywny, podczas którego zbierano pieniądze na leczenie chłopca.

Podczas pikniku charytatywnego zorganizowanego przy szkole w Woli Radłowskiej były atrakcje dla dużych i małych. Najmłodsi bawili się m.in. na dmuchańcach, były też konie i kucyki, zabawy animacyjne czy malowanie twarzy. Dorośli za to mogli wylicytować wiele przedmiotów. W akcję włączyli się również harcerze, którzy zbierali pieniądze do puszek. Jednak to nie jedyny sposób na to by pomóc małemu Kubusiowi.

Raport regionu
Raport regionu
Raport regionu
 

Kubie Białemu można też pomóc za pomocą Fundacji Słoneczko, która opiekuje się osobami niepełnosprawnymi. Apel rodziców Kubusia i wszystkie niezbędne informacje dostępne są TUTAJ

Wioletta Zarębska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe