×

Solski patriotycznie na 100. rocznicę odzyskania niepodległości

start 11.11.2018 godz. 17:00

Teatr im. Ludwika Solskiego

koniec 11.11.2018 godz. 19:00

Lokalizacja: Tarnów, Amfiteatr ul. Kopernika 4

Uczcijmy 100 lecie odzyskania niepodległości wspólnym śpiewem. Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, po raz kolejny zaprasza do patriotycznego i rodzinnego spędzenia 11 listopada.

- W wyjątkowym roku stulecia rocznicy odzyskania niepodległości zapraszamy do wspólnego śpiewania w tarnowskim amfiteatrze bezpośrednio po uroczystościach pod Grobem Nieznanego Żołnierza, czyli w okolicach godziny 17.00. Naszych aktorów wspomoże wyjątkowo utalentowana wokalnie młodzież biorącą udział w warsztatach muzycznych współorganizowanych przez teatr - mówi Rafał Balawejder, dyrektor naczelny tarnowskiej sceny

Prosimy pamiętać, że w tym roku śpiewamy w Amfiteatrze, przy ulicy Kopernika 4. Rozpoczęcie ok. godz. 17:00. Urząd Miasta przygotował pamiątkowe śpiewniki dla uczestników wydarzenia. 

Solski patriotycznie odbędzie się w ramach projektu Scena Muzycznych Prapremier dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Mecenasem Teatru jest Grupa Azoty

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.