Gmina Tarnów: obchody 11 listopada z koncertem Haliny Frąckowiak

start 11.11.2018 15:00

Gmina Tarnów

koniec 11.11.2018 21:00

Lokalizacja: Koszyce Wielkie

Gmina Tarnów zaprasza na radosne świętowanie 100-lat Niepodległej

Świętuj 100-lat niepodległości z Gminą Tarnów. Już 11 listopada w hali widowiskowo-sportowej w Koszycach Wielkich czekają na mieszkańców regionu wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych i wyjątkowe koncerty zespołu disco-polo Baby Full oraz gwiazdy wieczoru Haliny Frąckowiak. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:00 Mszą świętą w intencji Ojczyzny.

W trakcie gminnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości nie zabraknie patriotycznych pieśni. Będzie okazja zaśpiewać je z laureatami Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej. Organizatorzy przygotowują dla wszystkich uczestników poczęstunek grochówką oraz węgierskim gulaszem, a także atrakcje dodatkowe w tym loterię fantową. Pierwszy z zaplanowanych tego dnia koncertów będzie to występ disco-polo zespołu Baby Full. Po nim na scenie zaśpiewa gwiazda wieczoru Halina Frąckowiak. – Będzie patriotycznie i radośnie. Zapraszamy wszystkich do świętowania 11 listopada z gminą Tarnów. – zachęca do przybycia Anna Pieczarka, dyrektor organizującego wydarzenie Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.

Dodajmy, że wstęp na wydarzenie jest wolny.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.