Rok na odwyku. Spotkanie autorskie z Katarzyną T. Nowak

start 11.09.2018 18:00

Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Słowackiego w Tarnowie

koniec 16.09.2018 19:00

Lokalizacja: Kraków, Krakowska 4c

Spotkanie wokół książki "Rok na odwyku. Kronika powrotu" z udziałem autorki Katarzyny Nowak 
Prowadzenie: Marta Półtorak 

Nowa mocna pozycja Wydawnictwa Literackiego - " Rok na odwyku". Zapraszamy na wieczór, który będzie nie tylko spotkaniem promocyjnym nowej książki, ale przede wszystkim szczere do bólu, wzruszające i mocne spotkanie z autorką i jej skomplikowanym
życiem. Pointa tego odważnego pamiętnika? Mimo wszystko warto żyć. Bo życie jest cudowne, gdy ma się w sobie siłę opuścić uzależnienie. Katarzyna Nowak, pisarka i dziennikarka, szczerze i wprost mówi o 18 latach swojego uzależnienia od alkoholu, narkotyków, środków nasennych i o swojej dysfunkcyjnej, choć kochającej się rodzinie.

Katarzyna T. Nowak (ur. 13 lutego 1964 w Krakowie) – polska dziennikarka i pisarka. Jest córką Doroty Terakowskiej i Andrzeja Nowaka, siostrą Małgorzaty Szumowskiej i Wojciecha Szumowskiego. Dwukrotnie musiała zmieniać liceum z powodu udziału w proteście uczniowskim w 1980. Studiowała religioznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim, na trzecim roku zrezygnowała ze studiów i wyjechała do Chicago. Po powrocie do kraju, w 1990, zaczęła pisać artykuły do Gazety Krakowskiej. Współpracowała także z czasopismami Przekrój (od 1995), Życia, a także Twój Styl ( od 2000). Po śmierci matki, w 2004, porzuciła dziennikarstwo i rozpoczęła karierę literacką. 

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.