„Muzyka w szlacheckim dworze”

start 04.06.2022 19:30

Muzeum Okręgowe w Tarnowie

koniec 04.06.2022 21:00

Lokalizacja: Dołęga

Muzeum Dwór w Dołędze zaprasza na pierwszy w 2022 roku koncert z cyklu

Muzyka w szlacheckim dworze"

4 czerwca 2022 r., o godz. 19:30, w Muzeum Dwór w Dołędze, odbędzie się koncert pt. „Nieistniejący lecz możliwy koncert instrumentalny poezją polską okraszony” inaugurujący tegoroczny sezon skansenowy.

Muzeum Okręgowe w Tarnowie razem z Gminnym Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej organizują koncert plenerowy, który odbędzie się w Muzeum Dwór w Dołędze. Zagrają: Robert Zapora – kompozytor muzyki teatralnej, poeta, laureat wielu konkursów piosenki artystycznej, który zaprezentuje m.in. utwory B. Leśmiana, M. Białoszewskiego, R. Milczewskiego-Bruno oraz Dariusz Marcinek poeta tarnowski, który zaśpiewa utwory własne.

Wstęp bezpłatny.

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.