Zapraszamy na XVII Bieg Sanguszków

start 26.06.2021 09:00

ZSEO

koniec 26.06.2021 15:00

Lokalizacja: Tarnów

Już w najbliższą sobotę 26 czerwca odbędzie się XVII Bieg Sanguszków, którego organizatorami są Uczniowski Klub Sportowy „OGRODNIK”, działający przy Zespole Szkół Ekonomiczno–Ogrodniczych w Tarnowie, oraz Kępa Sport.

W programie imprezy przewidziane są: bieg dla dzieci i młodzieży (w zależności od wieku na dystansie od 200 do 1000 metrów) oraz bieg główny na 10 kilometrów dla kobiet i mężczyzn. Początek biegu dla młodszych uczestników o 11:00, wyścig główny rozpocznie się godzinę później. Trasa biegu dla dzieci i młodzieży będzie przebiegać w Parku Sanguszków. Dorośli wyruszą natomiast z Parku Sanguszków w kierunku ulicy Sanguszków, później ulicą Lotniczą, aleją Sanguszków, a następnie ulicą Harcerską (park biegowy). Na wymienionych ulicach może nastąpić chwilowe wstrzymanie ruchu w godzinach 12-13. Za utrudnienia przepraszamy.

Biuro zawodów będzie zlokalizowane i czynne w godzinach 9-11:45 w budynku Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych przy ulicy Sanguszków 28.

Dla uczestników biegów przygotowane zostały pamiątkowe medale, a dla zwycięzców nagrody rzeczowe. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w imprezie. Projekt jest współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Tarnowa pan Roman Ciepiela.


 

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.