Spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda będzie transmitowane na żywo

start 29.10.2020 19:00

CSM

koniec 29.10.2020 21:00

Lokalizacja: Tarnów

To propozycja dla wszystkich, którzy z powodów epidemicznych wolą pozostać w domach, a są zainteresowani życiem i twórczością tego dziennikarza, publicysty oraz popularyzatora jazzu w Polsce.

Czwartkowe spotkanie z autorem biografii Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem, będzie transmitowane na żywo. 29 października o 19:00 obraz ze sceny na antresoli Centrum Sztuki Mościce będzie można zobaczyć na stronie internetowej CSM www.csm.tarnow.pl, na facebooku CSM oraz na stronie internetowej telewizji tarnowska.tv. 

Przypominamy, że w hallu placówki, jeszcze do 8 listopada, można oglądać ciekawą wystawę Tyrmand 100.

Jak informowaliśmy, rok 2020 został ogłoszony Rokiem Leopolda Tyrmanda. Mija właśnie 100. rocznica urodzin i 35. rocznica jego śmierci. 

Marcel Woźniak będzie ponadto gościem CSM Studio.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.