V Memoriał Krystiana Rempały 25 października!

start 25.10.2020 14:30

Unia Tarnów ŻSSA

koniec 25.10.2020 17:00

Lokalizacja: Tarnów, Zbylitowska 3

W niedzielę 25 października o 14:30 na torze w Tarnowie odbędzie się IV Memoriał Krystiana Rempały. Zawody zostaną rozegrane jako turniej parowy, a szczegóły podamy niebawem.

W I Memoriale Krystiana Rempały triumfował Jakub Jamróg przed Arturem Czają i Bartoszem Smektałą. W II Memoriale zwyciężył duet Bartosz Smektała – Sebastian Niedźwiedź, a w dodatkowym biegu indywidualnym najlepszy okazał się Dominik Kubera. Z kolei przed rokiem najlepszy był duet Sebastian Niedźwiedź – Michał Gruchalski, a indywidualnie Janusz Kołodziej przed Michałem Gruchalskim i Jakubem Jamrogiem.

Bilety w cenie 15zł (wkrótce w sprzedaży online), obowiązywać będą karnety. Szczegóły organizacyjne na www.unia.tarnow.pl

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.