Miesiąc Papieski w PiMBP w Brzesku

start 15.10.2020 09:00

PiMBP w Brzesku

koniec 10.11.2020 09:00

Lokalizacja: Brzesko

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku zaprasza do udziału w obchodach 9. Miesiąca Papieskiego poświęconego świętemu Janowi Pawłowi II, patronowi Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego.
 
Październikowe wydarzenia upamiętniające życie i dzieło Jana Pawła II obejmować będą:
  • wystawę „Życie Karola Wojtyły” dokumentującą najważniejsze momenty biografii Papieża Polaka, przygotowaną przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie;
  • powiatowy konkurs plastyczny na kartkę pocztową, pt. „Nasz święty Jan Paweł II”, zakończony ekspozycją złożonych prac;
  • lekcje biblioteczne dla dzieci;
  • wieczór literacki „Brzescy poeci Papieżowi” (ze względów sanitarnych wydarzenie będzie miało charakter zamknięty - obowiązują zaproszenia). 
Równolegle do wydarzeń organizowanych w bibliotece prowadzone będą także działania online. Na stronie internetowej i w mediach społecznościowych zostaną opublikowane nagrania wideo prezentujące naukę Ojca Świętego i wspomnienia brzeszczan dotyczące Jego osoby.

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.