„KAROLOWE PIEŚNI NA 100-LECIE URODZIN JANA PAWŁA II”. KONCERT W SKRZYSZOWIE on-line w Tarnowska.tv

start 04.10.2020 18:00

Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Skrzyszów

koniec 04.10.2020 20:00

Lokalizacja: Skrzyszów

Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Skrzyszów, pragnąc uczcić rocznicę urodzin Karola Wojtyły, organizuje koncert poezji papieża Polaka „Karolowe Pieśni na 100-lecie urodzin Jana Pawła II”.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 4 października 2020 roku o godzinie 18, w budynku biblioteki w Szynwałdzie. Na scenie zaprezentuje się Wojtek Klich (gitarzysta i kompozytor; występował m.in. z Sebastianem Riedlem, Małgorzatą Ostrowską czy Anią Wyszkoni, dla której napisał piosenkę „Czy ten Pan i Pani”). Na scenie partnerować mu będą uczestnicy warsztatów muzycznych, tj. uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Skrzyszów.

Z uwagi na sytuację związaną z epidemią, impreza odbędzie się bez publiczności.  Koncert będzie można zobaczyć pod linkiem:  https://www.tarnowska.tv/wiadomosci/6707,na-zywo-karolowe-piesni-na-100-lecie-urodzin-jana-pawla-ii-koncert-w-skrzyszowie. Link będzie aktywny na kilka godzin przed planowanym koncertem.

 

Organizacja wydarzenia możliwa jest dzięki pozyskanej dotacji unijnej na realizację projektu pn. „Organizacja imprez kulturalno-rozrywkowych w gminie Skrzyszów”. Ma on na celu promocję gminy Skrzyszów oraz całego obszaru LSR, poprzez organizację sześciu imprez/wydarzeń kulturalno-rozrywkowych (do dnia złożenia wniosku o płatność końcową). Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszaru Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.