Jesienny Piknik Ogrodniczy w Parku Sanguszków

start 04.10.2020 12:00

ZSEO w Tarnowie

koniec 04.10.2020 17:00

Lokalizacja: Tarnów, Park Sanguszków

W niedzielę 4 października w Parku Sanguszków odbędzie się piąta edycja Pikniku Ogrodniczego z wieloma atrakcjami dla starszych i młodszych.

W tym roku, ze względu na wiosenną sytuację epidemiczną, organizatorzy postanowili przenieść wydarzenie na termin jesienny. W ramach Pikniku Ogrodniczego na tarnowian czekać będzie multum atrakcji, które zainteresować powinny osoby w każdym wieku. Dla rządnych wiedzy dostępne będzie Mobilne Centrum Edukacji. Osoby interesujące się przyrodą z pewnością poświecą swoją uwagę Akademii Młodego Ogrodnika oraz warsztatom dekoracyjnym Przyroda w Słoiku. Propozycją dla całych rodzin lub grup przyjaciół będzie gra terenowa Śladami rodu Sanguszków, w ramach której odkryte zostaną historyczne tajemnice Pałacu Sanguszków.

Na najmłodszych czekać będą konkursy i zagadki, zdjęcia z króliczkiem oraz bańki mydlane. Program przewiduje ponadto pokazy carvingu (rzeźbienia w warzywach i owocach), bukieciarstwa, fitness i dekorowania ciast, występ Parafialnej Orkiestry Dętej z Siedlisk, koralikowy zawrót głowy, dmuchane zjeżdżalnie i tor przeszkód, przejażdżki konne oraz pszczeli ogródek. Dla smakoszy przygotowany zostanie poczęstunek.

Początek imprezy o godzinie 12. Na terenie Pikniku w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się pandemii wirusa COVID-19, powołując się na zalecenia KPRM i GIS, obowiązywać będą reguły dotyczące imprez masowych (m.in. zachowanie dystansu społecznego oraz nakaz zakrywania ust i nosa w pomieszczeniach zamkniętych).

Organizatorami wydarzenia są Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie, Rada Rodziców ZSEO, Rada Osiedla nr 6 Gumniska-Zabłocie oraz Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Tarnowskiego Ogrodnika im. Władysława Woźnego.

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nil
Nil 04.10.2020, 15:17
Ciekawe czy przyjdą koronaswiry