"Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu" - spektakl z J. Szczepkowską

start 03.10.2020 19:00

CSM

koniec 03.10.2020 20:00

Lokalizacja: Tarnów, ul. Traugutta 1, 33 - 101 Tarnów

"Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu" - spektakl z J. Szczepkowską

Teatr Na Dole, Warszawa

Sztuka oparta na znakomitym tekście, wyrafinowanym humorze, ironii i refleksji ukazującej relacje międzyludzkie a w szczególności międzypokoleniowe. Poruszająca kreacja Joanny Szczepkowskiej i partnerującego artystce Jana Jurkowskiego.

Spektakl odbędzie się 3 października 2020 r. o godz. 19.00 w Centrum Sztuki Mościce.

Los nas nie rozpieszcza. Szczególnie, jeśli jesteśmy artystą czy artystką w starszym wieku. Czasami świat nie wie już, co z nami zrobić i nas zostawia. Na pastwę losu, gdzie często walczymy sami ze sobą. O tym, że nie jest łatwo być artystką, która lata popularności ma już za sobą opowiada spektakl na podstawie tekstu Joanny Szczepkowskiej – wyreżyserowany przez nią samą.

Spektakl fenomenalnie zagrany. Poruszający. Mieszanka ironii, komizmu i prawdy życiowej”.

Dojrzała kobieta przypadkowo spotyka młodego lidera zespołu muzycznego. Dla chłopaka wejście w świat bohaterki jest jak przekroczenie magicznego progu, za którym znajduje się nierealne doświadczenie i zaczyna wchodzenie w szaleństwo. Dwa zupełnie odmienne spojrzenia, dwie różne epoki i przede wszystkim – dwa pokolenia, koncertowo prowadzące ze sobą osobliwą grę, w której ścierają się odmienne osobowości: samotna z wyboru i nieodnajdująca się we współczesnym świecie Marta oraz goniący za sukcesem, rozgłosem i ciągłym „dzianiem się” Piotr. Co wyniknie z tego spotkania? Jaką tajemnicę kryje Marta? I kim jest tytułowa Pelcia?

 Obsada: Joanna Szczepkowska i Jan Jurkowski

Reżyseria: Joanna Szczepkowska

 

Centrum Sztuki Mościce

3 października 2020 r. godz.19.00 Sala widowiskowa

Cena biletu: 45 zł (normalny), 40 zł (ulgowy, II strefa)

Bilety w cenie 1 zł dla działaczy opozycji antykomunistycznej i osób represjonowanych z powodów politycznych

Sprzedaż biletów : on-line: www.csm.tarnow.pl i Kasa CSM

ul. Traugutta 1, 33 - 101 Tarnów

tel.14 633 46 04

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.