ADventure, czyli XIX Nocne Spotkanie z Reklamą

start 10.12.2019 20:00
koniec 10.12.2019 22:00

Lokalizacja: Rzeszów, Politechnika Rzeszowska

Tradycyjnie w drugi wtorek grudnia (10 grudnia o godzinie 20:00)w Politechnice Rzeszowskiej (aule V1 i V2) odbędzie się kolejna, już XIX edycja Nocnego Spotkania z Reklamą, organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej „Brief” działające na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.

Nocne Spotkanie z Reklamą (NSR) jest największym wydarzeniem naukowo-kulturalnym w dziedzinie komunikacji marketingowej w kraju, o której każdego roku pisze prasa specjalistyczna, jak i inne masowe środki przekazu. Corocznie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród studentów, pracowników Politechniki Rzeszowskiej oraz wszystkich mieszkańców Rzeszowa i okolic, gromadząc za każdym razem w aulach Politechnikisetki widzów i miłośników reklam. Ponadto od kilku lat wydarzenie jest transmitowane online. W 2018 roku NSR oglądało kilkadziesiąt tysięcy internautów (łącznie ponad 80 tys. widzów).

Dzięki Nocnemu Spotkaniu z Reklamą uczestnicy będą mogli poznać reklamy, które warto zobaczyć ze względu na ich charakter moralizatorski lub po prostu poszerzający wiedzę na dany temat. Różne bloki tematyczne poprowadzą uczestników w podróż po świecie reklam dzięki ich różnorodności. Będzie czas na łzy, śmiech, a chwilami nawet oburzenie.

Dodatkową wartościąwydarzenia będą atrakcyjne nagrody, które każdy będzie mógł wygrać w trakcie przerwy pokazu reklamowego.

Przyjdź i zobacz, że reklama to nie tylko przerwa antenowa, ale również kreatywne i mądre narzędzie komunikacji marketingowej, które może być niezapomnianą rozrywką!

Serdecznie zapraszamy!

Zdjęcia (3)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.