Zostań dawcą szpiku!

start 02.12.2019 08:00

DKMS

koniec 07.12.2019 13:00

Lokalizacja: Tarnów, Ul. Mickiewicza 8, 33-100 Tarnów PWSZ

 

Zimowa edycja akcji HELPERS’ GENERATION - W zimowej odsłonie projektu udział weźmie aż 57 uczelni z całej Polski, w tym jedna z Tarnowa.

 

Mimo ponad 1,5 mln potencjalnych Dawców szpiku, zarejestrowanych w bazie Fundacji DKMS, nadal co 5. Pacjent nie znajduje swojego Dawcy. Studencka akcja HELPERS’ GENERATION to nie tylko szansa na to, aby do rejestru potencjalnych Dawców dołączyła osoba, która być może uratuje komuś życie, ale jednocześnie doskonały moment na to, żeby szerzyć ideę dawstwa, obalać mity i pokazywać, że niemal każdy z nas nosi w sobie bezcenny - i niemożliwy do wyprodukowania w warunkach laboratoryjnych - lek.

 

Tegoroczna, zimowa edycja HELPERS’ GENERATION odbędzie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie. Podczas akcji na poszczególnych uczelniach będzie można zarejestrować się do bazy Dawców Fundacji DKMS, a także dowiedzieć więcej na temat idei dawstwa szpiku.

Więcej informacji o terminach akcji na poszczególnych uczelniach oraz projekcie HELPERS’ GENERATION znajdziecie Państwo na stronie: https://www.dkms.pl/pl/dni-dawcy

 

Podczas akcji prowadzonej na terenie PWSZ w Tarnowie, będzie można pomóc Krzysztofowi!

Do niedawna Krzysztof Lechowicz pomagał innym jako strażak. Pracował jako zawodowy kierowca, grał na gitarze w zespole. Dziś sam staje do najważniejszej akcji w swoim życiu. Musi pokonać białaczkę.

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/475990756353193/

 

Zarejestruj się podczas akcji na uczelni! - ZOSTAŃ DAWCĄ SZPIKU!

Szczegóły akcji na plakacie.

 

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.