Koncert S.M.Rock w Tarnowie!

start 22.11.2019 19:00
koniec 22.11.2019 22:00

Lokalizacja: Tarnów, Piwnice TCK (Tarnów, Rynek 5)

22 listopada zapraszamy na kolejny koncert uczniów i nauczycieli Szkoły Muzyków Rockowych S.M.Rock.
W programie znajdą się wybrane i starannie opracowane covery rockowe, m.in. KT Tunstall, Mr. Big, Joan Jett, Rihanna. W pierwszej części koncertu scenę opanują uczniowie (dla niektórych będzie to życiowy debiut!), zaś w finale do głosu dojdą profesjonaliści - nauczyciele S.M.Rock, którzy dadzą próbkę swoich umiejętności. Koncert otworzy support, zespół Lustra złożony z uczniów S.M.Rock (Ola Wojtanowska - wokal, Dominika Marcinkowska - chórki, Tomasz Macheta - gitara, Adrian Kowal - keyboard, Wojtek Pawłowski - bas, Michał Smajdor - perkusja).

 

Po koncercie będzie możliwość uzyskania informacji o działalności S.M.Rock, a także zapisania się na zajęcia.

 

W koncercie wystąpią uczniowie Szkoły Muzyków Rockowych oraz nauczyciele:

Wokal: Sławomir Ramian

Gitara: Łukasz Wełna

Keyboard/fortepian: Piotr Niedojadło

Bas: Grzegorz Nosek

Perkusja: Bartłomiej Rojek

 

Szkoła Muzyków Rockowych zaprasza w swoje szeregi nowych adeptów. Nabór prowadzony jest przez okrągły rok. Aktualnie są wolne miejsca w klasie gitary, gitary basowej, instrumentów klawiszowych i perkusji. Zajęcia odbywają się w systemie indywidualnym, jedna godzina tygodniowo. Informacje o zapisach: tel. 14 6 888 888.

 

Zdjęcia (2)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.