Spotkanie autorskie z Urszulą Gawron w Tarnowie

start 15.11.2019 18:00

Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Słowackiego w Tarnowie

koniec 15.11.2019 20:00

Lokalizacja: Tarnów, ul. Krakowska 4.

Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Słowackiego w Tarnowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z tarnowianką Urszulą Gawron, które będzie połączone z promocją najnowszej książki autorki pt: "Życie jest piękne – historia podróżników".

Urszula Gawron - ur. w 1975 roku w Tarnowie. W 2003 roku ukończyła studia z wyróżnieniem na kierunku: Edukacja Artystyczna (specjalność grafika warsztatowa) na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Obecnie mieszka w Nowym Sączu. Wielokrotna laureatka Dorocznych Wystaw Nowosądeckiego Oddziału ZPAP, zdobywczyni II nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym pt.: „Kresy” (Przemyśl 1994), wyróżniona na VII Międzynarodowym Biennale Twórczości Artystycznej Nauczycieli, (Tarnów 2012). Na swym koncie ma ponad 20 wystaw indywidualnych m.in. w Tarnowie, Nowym Sączu, Gorlicach.
 

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.