„Czarek Czaruje” na Bocheńskiej Scenie Letniej!

start 21.07.2019 18:30

Wydział Promocji Miasta Bochnia

koniec 21.07.2019 21:00

Lokalizacja: Bochnia, Amfiteatr w Parku Rodzinnym Uzbornia

W najbliższą niedzielę 21 lipca o godz. 18:30 w Amfiteatrze Parku Rodzinnego Uzbornia odbędzie się kolejna odsłona Bocheńskiej Sceny Letniej. Będzie to popołudnie przepełnione świetną zabawą z dużą dozą iluzji, której autorem będzie Czarek Czaruje - prawdziwy iluzjonista, który łączy niesamowitą charyzmę ze swoimi wyjątkowymi umiejętnościami.

 

Czarek czarował od dziecka, próbując rozwoju w różnych kierunkach sztuki, ale to iluzja podbiła jego serce a on teraz podbija serca tysięcy widzów. Na bocheńskich widzów czeka w niedzielę interaktywne show, pełne zabawnych gagów i efektownych iluzji, wykonywanych również wśród publiczności.

Czarek podczas występu układa kostkę rubika w zaledwie 3 sekundy, odnajduje dowolne karty widzów, pojawiając je z najmniej spodziewanych i zaskakujących miejsc, magicznie pojawia i znika butelkę Coli, prezentuje efekty z linami, długopisami, balonami oraz przedmiotami pożyczonymi od widzów - co nadaje jeszcze bardziej indywidualny charakter dla każdego występu.

 

Zobacz występ Czarka w Mam Talent:

https://www.youtube.com/watch?v=LEU2tm7t1MM

 

Rozczarowana Bocheńska Scena Letnia
21 lipca 2019 r. godz. 18:30
Amfiteatr w Parku Rodzinnym Uzbornia

Wstęp wolny!

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.