Święto Coachingu w Polsce!

start 29.06.2019 10:00

Szkoła Coachingu Liliany Kupaj

koniec 29.06.2019 18:00

Lokalizacja: Tarnów, Hotel Cristal Park

Już pod koniec czerwca w Tarnowie będzie miało miejsce wydarzenie o randze ogólnopolskiej „Coaching Day 2019”. To juz kolejna edycja konferencji zrzeszającej wybitnych coachów, trenerów i menedżerów. W programie przewidziano kilkanaście bezpłatnych warsztatów, podczas których uczestnicy będą wymieniali się nowoczesnymi i sprawdzonymi narzędziami coachingowo-trenerskich oraz wieloletnim doświadczeniem. Będą zarówno warsztaty dla biznesu, dla kobiet, dla ojców i mam oraz dla przedstawicieli organizacji pozarządowych. Wydarzenie ma charakter NON-PROFIT. Wpływy z biletów pokrywają wyłącznie koszty organizacji wydarzenia.
- Ubiegłoroczne wydarzenie zgromadziło wielu profesjonalistów z dziedziny coachingu i cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Dlatego też wychodząc na przeciw oczekiwaniom podwoiliśmy liczbę miejsc. Głównym celem naszego spotkania jest integracja środowiska coachingowego, promocja stowarzyszeń zrzeszających coachów w Polsce i na Świecie (Izba Coachingu, ICF ICI) a także poszerzanie wiedzy i świadomości znaczenia wartości w pełnionych rolach zawodowych - mówi Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego Lilianna Kupaj.


Konferencja została podzielona na bloki tematyczne w trakcie których zaprezentowana zostanie wiedza z zakresu: Teorii coachingu, Mindfullness, coachingu systemowego, biznesu coachingowego czy też wizerunku i kreatywności w coachingu.
Powagę wydarzenia podkreśla fakt objęcia patronatu nad wydarzeniem przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Coachów International Association of Coaching Institutes (ICI), Polską Izbę Coachingu (IC) i miesięcznik Benefit.
Swoją obecność potwierdziła Prof. nadzw. Dr hab. Alicja Gałązka z Uniwersytetu Śląskiego, która wygłosi wykład, pt. „Relacje interpersonalne jako wartość w kontekście neurobiologii interpersonalnej”.
W tym roku organizator przewiduje ponad 120 uczestników m.in. coachów, sympatyków coachingu, menedżerów, przedstawicieli biznesu oraz osoby zainteresowane rozwojem osobistym.
- Jak dowodzi ubiegłoroczna Konferencja, nasze spotkanie pozwala na wymianę wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk wśród aktywnie działających coachów, trenerów, menedżerów i osób zainteresowanych coachingiem. Jestem przekonana że 29 czerwca, Tarnów stanie się stolicą polskiego coachingu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do udziału w naszej Konferencji Coaching Day - Lilianna Kupaj.


- Jesteśmy przekonani, że nasze wydarzenie będzie doskonałą okazją do doświadczenia pracy metodą coachingową, a tym samym szansą do rozwoju własnych kompetencji i zainteresowań – dodaje L. Kupaj.
Osoby zainteresowane uczestnictwem mogą zgłaszać się poprzez stronę organizatora: www.coachingday.pl

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.