Nowy LIDL w Tarnowie

start 25.04.2019 07:00

LIDL

koniec 25.04.2019 13:00

Lokalizacja: Tarnów, Warsztatowa 1


Już 25 kwietnia o godzinie 7:00 przy ul. Warsztatowej 1 otwarty zostanie piąty sklep sieci Lidl Polska w Tarnowie. Z okazji otwarcia na klientów czekać będzie specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach.
W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca” – pyszne, aromatyczne pieczywo, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.


Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.
W okresie od czwartku 25 kwietnia do soboty 4 maja wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.
W sklepie Lidl w Tarnowie znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!
Lidl Polska · Biuro Prasowe Lidl Polska
Biuro prasowe · Telefon (22) 508 21 00 · E-Mail [email protected]


Osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dniu otwarcia, będą mogły spróbować potraw z grilla, wziąć udział w pokazach kulinarnych i skosztować pysznej kawy. Dla najmłodszych sieć przygotowała balony.
Nowy sklep sieci Lidl w Tarnowie ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1350 m2. W obiekcie zostało zatrudnionych 18 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 09:00 do 19:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z 100 miejsc parkingowych.
„W myśl hasła „Więcej na radość z życia” produkty oferujemy w atrakcyjnych, niskich cenach, podkreślając tym samym, jak pełniej cieszyć się życiem każdego dnia dzięki oszczędności czasu oraz pieniędzy. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Tarnowie” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Communications Manager Lidl Polska.
W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl
W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.:
• instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła,
• odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych,
• energooszczędne oświetlenie LED.
Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.
Informacje o firmie:


Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje około 10.500 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 630.
Lidl w Tarnowie, ul. Warsztatowa 1


Godziny otwarcia:
• poniedziałek – czwartek: 7:00 – 21:00
• piątek – sobota: 7:00 – 22:00
• niedziela handlowa: 09:00 – 19:00
 

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anonim1
Anonim1 25.04.2019, 10:17
Zdjęcie z jakiegoś starego LIDL-a macie.