II Tarnowski Krasomówczy „O Buławę Hetmana Jana Tarnowskiego”

start 25.04.2019 09:00

Pałac Młodzieży w Tarnowie

koniec 25.04.2019 13:00

Lokalizacja: Tarnów, ul. Piłsudskiego 24

Do 10 kwietnia można nadsyłać zgłoszenia do II Tarnowskiego Konkursu Krasomówczego „O Buławę Hetmana Jana Tarnowskiego”, organizowanego przez Pałac Młodzieży w Tarnowie. Celem Konkursu jest propagowanie pięknej polszczyzny, kształcenie sprawności językowej, a także wyrabianie umiejętności autentycznego i swobodnego wypowiadania się na zadany temat. W tegorocznym Konkursie, uczestnicy przedstawią autorskie wystąpienia publiczne będące rozwinięciem myśli gen. Józefa Bema – Nie zawsze trzeba mówić, co się wie, ale zawsze trzeba wiedzieć, co się mówi. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów tarnowskich szkół, w wieku od 12 do 19 lat. 

Finał Konkursu odbędzie się 25 kwietnia 2019 r. o godz. 9.00 w Pałacu Młodzieży, ul. Piłsudskiego 24.

Konkurs objął patronatem honorowym Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela.

Szczegóły Konkursu na stronie: http://www.pm.tarnow.pl/pracownie/2-aktualnosci-statyczne/1179-konkurs-dla-najlepszych-mowcow

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.