III Turniej piłki halowej o Puchar Przewodniczącego ZW NSZZP województwa małopolskiego

start 16.02.2019 08:00
koniec 16.02.2019 15:00

Lokalizacja: Tarnów, Chemiczna 2

Tarnowscy policjanci organizują pomoc dla Tymka i Szymonka - synków naszych kolegów, którzy wymagają leczenia i stałej rehabilitacji.

W akcję niesienia chłopcom pomocy włączają się wszyscy - związki zawodowe, działający przy komendzie Klub Honorowych Dawców Krwi, policjanci i pracownicy cywilni.

TY TAKŻE MOŻESZ POMÓC

16 lutego 2019 roku zapraszamy wszystkich o wrażliwych sercach do hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych przy ul. Chemicznej w Tarnowie-Mościcach, gdzie w godz. 8.00 -15.00 rozegrany zostanie III Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZP województwa małopolskiego, w którym wezmą udział reprezentacje komend policji z całego województwa.

Podczas turnieju odbędzie się zbiórka charytatywna i licytacja przedmiotów przekazanych na rzecz chłopców przez artystów i sportowców polskich i zagranicznych. Wsparcia będzie można też udzielić do puszek.

WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.