„Chodź potańczyć” - Fajfy w Mościcach

start 16.02.2019 18:00

Centrum Sztuki Mościce

koniec 16.02.2019 21:00

Lokalizacja: Tarnów, ul. Traugutta 1

Stwórz z nami nową, starą tradycję! "Fajfy" w Mościcach to wieczorki taneczne dla wszystkich, którzy mają ochotę spotkać się i potańczyć w wyborowym towarzystwie!

Centrum Sztuki Mościce 16 lutego 2019 r. godz. 18.00 - 21.00

Zapraszamy na lutową odsłonę potańcówek w Mościcach pt. „Fajfy z sercem”. Co mamy na myśli, pisząc „z sercem”? Każde spotkanie to szansa na interesującą rozmowę, poznanie kogoś. Taniec ociepla relacje, odstresowuje umysł i ciało, otwiera na drugiego człowieka, daje radość. Pozwala wyrazić siebie.

Fajfy z sercem” mają być symbolicznym przekazem na każdy dzień - dbajmy o relacje z ludźmi. Rodziną, bliskimi i nieznajomymi. Okazujmy sobie szacunek, uważność i akceptację nie tylko od święta.

Zapewniamy luźną, przyjazną atmosferę, poczęstunek i okolicznościową dekorację.

Zabawę prowadzą: Krzysztof Borowiec, który dobierze muzyczny repertuar i Ryszard Stankowski, który zadba o nasze samopoczucie i integrację na parkiecie.

 


 

Centrum Sztuki Mościce

16 lutego 2019 r. godz. 18.00 Antresola

Cena biletu: 30 zł (wstęp na wydarzenie i słodki poczęstunek z kawą/herbatą)

Sprzedaż biletów: on-line: www.csm.tarnow.pl i  Kasa CSM

ul. Traugutta 1, 33 - 101 Tarnów

tel. 14 633 46 04

 

Zdjęcia (3)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.